WYKONAWSTWO

Hale stalowe znajdują zastosowanie wielu gałęziach przemysłu.


Firmy, które potrzebują hali o przeznaczeniu magazynowym, produkcyjnym, logistycznym, handlowym, rolniczym, czy sportowym decydują się najczęściej na lekkie, wytrzymałe i trwałe hale stalowe. Charakteryzują się ona bardzo dobrymi parametrami technologicznymi. Ponadto montaż hal stalowych przebiega szybko i sprawnie.

Materiał wysokiej jakości

Stal jest materiałem bardzo wytrzymałym i odznaczającym się długą żywotnością. Cała konstrukcja stalowa musi posiadać odpowiednie certyfikaty oraz spełniać wymagane normy bezpieczeństwa. Ważna jest również klasa wykonania i okresowa kontrola stanu technicznego obiektu.

Hale Stalowe


Montuje się je z blachownicowych ram stalowych, składających się ze słupów i rygli. Wszystkie komponenty wykonano ze stali odpornej na działanie niekorzystnych warunków środowiskowych.Montaż Konstrukcji


Montaż hal stalowych i innych wielkopowierzchniowych obiektów to dziedzina, w której nasza firma posiada prawie 40 letnie doświadczenie. Pracownicy RYS-BUD to profesjonaliści, do każdego zlecenie podchodzą solidnie przygotowani. Dzięki temu wykonane przez nas hale stalowe są konstrukcjami trwałymi, które służą klientom przez wiele lat. Każdy montaż hal stalowych przeprowadzamy we współpracy z doświadczonymi projektantami, kierownikami budowy i pracownikami budowlanymi. Dobrze wykwalifikowana kadra przeprowadzi dla Państwa montaż hal stalowych z dbałością o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół, co jest bardzo istotne dla sukcesu inwestycji i późniejszej wytrzymałości i trwałości tego typu konstrukcji.


Montaż Obudowy


Ważnym etapem budowy jest montaż obudowy konstrukcji, nadający jej właściwości termoizolacyjne oraz odpowiedni wygląd. Hala jest uprzednio projektowana również i pod tym względem. Doświadczona kadra inżynierów oblicza dokładne ilości potrzebnej płyty lub blachy, rodzaje i wielkości obróbek blacharskich, jest w stanie zaproponować i wizualizować koncepcję kolorystyczną budynku. Jednym z najbardziej ekonomicznych sposobów zabezpieczenia antykorozyjnego konstrukcji stalowych jest zabezpieczanie ich poprzez malowanie farbami. Do tego celu używamy różnych rodzajów farb, dobieranych w zależności od stopnia agresywności środowiska jakim dana konstrukcja będzie poddana. Konstrukcje malujemy farbami epoksydowymi i poliuretanowymi.


Zapraszamy do zapoznania się z wybranymi realizacjami RYS-BUDu


ZADZWOŃ